LED-strip Beslag Design Flexy SHE6-2000 utan Tejp
1 247 krSpara 20 %Kampanj
Flexy SHE6-2000 utan Tejp
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Flexy LED SHE6 D-M är en LED-strip med 180 dioder per meter på ett område som enbart är 6 mm bred. D-motion tillåter dig att välja färgtemperatur (2600K - 3900K) med en anpassad fjärrkontroll eller X-driver säljs separat.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 973621UT |
| Färg | Vit |
| Sockel | Kopplingsplint |
| Effekt/prestanda | 20 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 24 V |
| Djup | 2000 mm |
| Energieffektivitet | A++-A |
| Höjd | 1,3 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 4000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Produkttyp | Led-strip |
| Vikt | 0,15 kg |
| Bredd | 6 mm |