Globlampa Gnosjö Konstsmide 230V E2718 w
69 kr

230V E27
18 w
69 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Globlampa Gnosjö Konstsmide 230V E27 är en elegant och praktisk ljuskälla i klarglas.
Recensioner
Magnus AVerifierad köpare
för 7 år sedanJag väljer att betygsätta med 3/5 stjärnor. Lampan är snygg och passar vårt hus bra. Det som sänker betyget är att den inte är jordad. Hela lampan är i metall och kan bli strömförande om det blir något strömfel.
+ Snygg
+ Fint ljus
- Ingen jord
Pär E EVerifierad köpare
för 7 år sedanBra då dylika är svåra att köpa idag!
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 694-018 |
| Färg | Klar |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 18 W |
| Anslutning | 230 |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | 18 |
| Energieffektivitet | E |
| Ljustemperatur | 2100 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Glas |
| Energiförbrukning | 18 kWh/1000h |
| Dimbar | Ja |
| Energiförbrukning | 18 kWh/år |
| EAN-nr | 7318306940184 |


