Glödlampa Gnosjö Konstsmide 230V E27 18W Glob Halogen
169 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Glödlampa Gnosjö Konstsmide 230V E27 18W Glob Halogen är en dekorativ ljuskälla i klarglas.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 696-018 |
| Färg | Klar |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 18 W |
| Anslutning | 230 |
| Energieffektivitet | E |
| Ljustemperatur | 2100 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Glas |
| Spänning | 230 V |
| Dimbar | Ja |
| Energiförbrukning | 18 kWh/1000h |
| EAN-nr | 7318306960182 |


