Glödlampa Gnosjö Konstsmide LED E27 45 mm Klot 4W 2200K 230V
fr.69 kr
Välj variant

LED E27 45 mm Klot 4W 2200K 230V
69 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Glödlampa Gnosjö Konstsmide LED E27 45 mm Klot 4W 2200K 230V är en elegant ljuskälla med dekorativa glödtrådar.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Glödlampa Gnosjö Konstsmide LED E27 45 mm Klot 4W 2200K 230V är en elegant ljuskälla med dekorativa glödtrådar.
Recensioner
Ulrika AVerifierad köpare
för 1 år sedanLiten glödlampa, hade varit bättre med stor
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Amber, Klar |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 4 W |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Glas |
| Produkttyp | Glödlampa |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 4,5 cm |
| Höjd | 7,5 cm |
| Energiförbrukning | 4 kWh/1000h |
| Bredd | 4,5 cm |
| Energiförbrukning | 4 kWh/år |
| Energieffektivitet | E, G |
| Ljustemperatur | 2200, 2700 K |
| Dimbar | Nej, Ja |
