Glödlampa Gnosjö Konstsmide LED E27 Vintage 4W 230V
fr.79 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Glödlampa Gnosjö Konstsmide LED E27 Vintage 4W 230V är en elegant ljuskälla som ger ett vackert sken.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Glödlampa Gnosjö Konstsmide LED E27 Vintage 4W 230V är en elegant ljuskälla som ger ett vackert sken.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Amber, Klar |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 4 W |
| Energieffektivitet | E |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Glas |
| Produkttyp | Glödlampa |
| Spänning | 230 V |
| Dimbar | Nej |
| Energiförbrukning | 4 kWh/1000h |
| Utförande | Liten, Stor |
| Ljustemperatur | 2200, 2700 K |
| Djup | 5,6, 6,4 cm |
| Höjd | 12, 13,8 cm |
| Bredd | 5,6, 6,4 cm |
