LED-lampa Star Trading E14 C35 Clear 3-step memory
Rek. pris 59 kr
45 kr
Se priset!

E14 C35 Clear 3-step memory
45 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Lampa med 3-stegs klickdimring med minnesfunktion! Ljusstyrkan ändras enkelt genom slå av och på strömbrytaren. Välj mellan 50lm, 235lm eller 470lm. Ljusfärgen är 3000K och sockeln är E14. Startar på senast använda ljusstyrkan.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Lampa med 3-stegs klickdimring med minnesfunktion! Ljusstyrkan ändras enkelt genom slå av och på strömbrytaren. Välj mellan 50lm, 235lm eller 470lm. Ljusfärgen är 3000K och sockeln är E14. Startar på senast använda ljusstyrkan.
Recensioner
AnneVerifierad köpare
för 3 månader sedanFunkade bra men man fick sätta i och ta ut ur stickkontakten 2-3 ggr beroende på vilket sken man önskade. Skulle ha varit smidigare med en enklare typ av funktion. Annars bra att man kunde justera ljuset till adventsstjärnan.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 354-93-1 |
| Sockel | E14 |
| Effekt/prestanda | 4,2 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ström | 33 mA |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | LED-lampa |
| Energieffektivitet | E |
| Serie | Clear |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Dimbar | Ja |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Sensor | Nej |
| Höjd | 98 mm |
| Vikt | 0,01 kg |
| Bredd | 35 mm |
| Ljusflöde | 470 lumen |
| Djup | 35 mm |
| Diameter | 35 mm |
| EAN-nr | 7391482054098 |



