LED-lampa Star Trading E14 R39 Reflector Opal 2,9W
59 kr

E14 R39 Reflector Opal 2,9W
59 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Opal R39 LED-lampa med E14 sockel. Färgtemperaturen är 2700K.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 358-96-2 |
| Färg | Vit |
| Sockel | E14 |
| Effekt/prestanda | 2,9 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 25 mA |
| Driftkälla | El |
| Ljuskälla | R39 |
| Produkttyp | LED-lampa |
| Material | Plast |
| Energieffektivitet | E |
| Serie | Reflector opaque |
| Ljustemperatur | 2700 K |
| Dimbar | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Sensor | Nej |
| Höjd | 68,5 mm |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 0,02 kg |
| Bredd | 39 mm |
| Ljusflöde | 325 lumen |
| Energiförbrukning | 2,9 kWh/1000h |
| Djup | 39 mm |
| Diameter | 39 mm |
| Energiförbrukning | 2,9 kWh/år |
| EAN-nr | 7391482054524 |



