LED-lampa Star Trading E27 A60 Sensor opaque
Rek. pris 119 kr
99 kr

E27 A60 Sensor opaque
99 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Lampa med ljusrelä som automatiskt tänds när det blir mörkt och slocknar igen när det blir ljus över 30lux.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Lampa med ljusrelä som automatiskt tänds när det blir mörkt och slocknar igen när det blir ljus över 30lux.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 357-05-3 |
| Färg | Vit |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 4,8 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 40 mA |
| Energieffektivitet | F |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 2700 K |
| Material | Plast |
| Serie | Opaque |
| Produkttyp | LED-lampa |
| Spänning | 240 V |
| Djup | 60 mm |
| Diameter | 60 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 115 mm |
| Ljusflöde | 470 lumen |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Vikt | 0,04 kg |
| Bredd | 60 mm |
| EAN-nr | 7391482056269 |


