LED-lampa Star Trading GU4 MR11 Spotlight Basic
59 kr

GU4 MR11 Spotlight Basic
59 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Spotlight med LED. Sockeln är GU10 och spridningsvinkeln är 36°. Ljusskenet är varmvitt.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 347-19-2 |
| Färg | Vit |
| Sockel | GU10 |
| Effekt/prestanda | 2,8 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Energieffektivitet | E |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Material | Plast |
| Serie | Spotlight Basic |
| Produkttyp | LED-lampa |
| Djup | 35 mm |
| Diameter | 35 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 48 mm |
| Ljusflöde | 300 lumen |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Vikt | 0,02 kg |
| Bredd | 35 mm |
| EAN-nr | 7391482056894 |


