LED-Lampa Star Trading Soft Glow Smoke 3-step memory E27 G95
Rek. pris 129 kr
119 kr

Soft Glow Smoke 3-step memory E27 G95
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Star TradingBeskrivning
E27 G95 3-stepMeSmok
Ljuskälla med 3-stegs klickdimring! Ljusstyrkan ändras enkelt genom slå av och på strömbrytaren. Välj mellan 40lm, 130lm eller 260lm. Ljusfärgen är 2200K och sockeln är E27. Minnesfunktion gör att ljuskällan startar på senast valda ljusstyrka.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 355-89 |
| Färg | Svart |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 3,9 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Djup | 95 mm |
| Diameter | 95 mm |
| Energieffektivitet | G |
| Höjd | 140 mm |
| Ljustemperatur | 2200 K |
| Material | Metall |
| Serie | Soft Glow Smoke 3-step memory |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Produkttyp | LED-lampa |
| Vikt | 0,05 kg |
| Bredd | 95 mm |
| Dimbar | Ja |
| Ljusflöde | 260 lumen |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482069016 |





