LED-Ljuskälla Malmbergs A160 4W Dimbar
Rek. pris 426 kr
fr.392 kr
Se priset!
Välj variant

A160 4W Dimbar
392 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

LED-ljuskälla från Malmbergs. LED-belysning har många fördelar, låg energiförbrukning, inget kvicksilver, låg värmeutveckling och en lång livslängd. Kan ersätta traditionella glöd- och halogenlampor. Fri från UV- och IR-strålning, tänder direkt.
Varumärke
MalmbergsBeskrivning
LED-ljuskälla från Malmbergs. LED-belysning har många fördelar, låg energiförbrukning, inget kvicksilver, låg värmeutveckling och en lång livslängd. Kan ersätta traditionella glöd- och halogenlampor. Fri från UV- och IR-strålning, tänder direkt.
Egenskaper
| Varumärke | Malmbergs |
| Färg | Amber, Rökfärgad |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 4 W |
| Energieffektivitet | G |
| Ljustemperatur | 2100 K |
| Spänning | 230 V |
| Diameter | 160 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 280 mm |
