LED-lysrör Star Trading S14d Ledestra
159 kr
S14d Ledestra
159 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Klassiskt linestra-lysrör med LED, perfekt som spegelbelysning i badrum, på hotell och i restauranger. Direkt utbytbar mot befintligt linestra rör.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Klassiskt linestra-lysrör med LED, perfekt som spegelbelysning i badrum, på hotell och i restauranger. Direkt utbytbar mot befintligt linestra rör.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 364-03-3 |
| Färg | Vit |
| Sockel | S14d |
| Effekt/prestanda | 8 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Material | Plast |
| Serie | Ledestra |
| Produkttyp | LED-lampa |
| Spänning | 240 V |
| Djup | 30 mm |
| Diameter | 500 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 47 mm |
| Ljusflöde | 800 lumen |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Vikt | 0,08 kg |
| Bredd | 500 mm |
| EAN-nr | 7391482055057 |