Ljusslinga Star Trading Dew Drop 720
Rek. pris 479 kr
fr.339 kr
Välj variant

Dew Drop 720
339 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Häftig ljusslinga med 720 LED dew drops fördelade på 36 strängar. Kan användas vid diverse dekorationer, vid tex dukningar, blomsterarrangemang, i fönster, på väggen osv. Slingan är silverfärgad och ljusen har färgen daylight.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Häftig ljusslinga med 720 LED dew drops fördelade på 36 strängar. Kan användas vid diverse dekorationer, vid tex dukningar, blomsterarrangemang, i fönster, på väggen osv. Slingan är silverfärgad och ljusen har färgen daylight.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Varmvit, Vit |
| Sockel | Fixed |
| Effekt/prestanda | 4,6, 4,7 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Material | Plast |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Ljustemperatur | 2700 K |
| Dimbar | Nej |
| Antal Ljuskällor | 720 st |
| Sensor | Nej |
| Höjd | 10 mm |
| Spänning | 4,5 V |
| Kabellängd | 3 m |
| Bredd | 3000 mm |
| Djup | 10 mm |
| Diameter | 3000 mm |
| Serie | Dew drop, Dew Drop |
| Vikt | 0,23, 0,25 kg |
