Reservlampa Gnosjö Konstsmide LED 24V 0,7W 2st
Rek. pris 74 kr
72 kr
Se priset!

LED 24V 0,7W 2st
72 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Reservlampa Gnosjö Konstsmide LED 24V 0,7W 2st är en reservlampa LED till 3962/3963/3964, 2st 24V/0,7W.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Reservlampa Gnosjö Konstsmide LED 24V 0,7W 2st är en reservlampa LED till 3962/3963/3964, 2st 24V/0,7W.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 5694-120 |
| Färg | Amber |
| Sockel | PushIn |
| Effekt/prestanda | 0,7 W |
| Energieffektivitet | A |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 1800 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Produkttyp | Reservlampa |
| Spänning | 24 V |
| Djup | 14 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 82 mm |
| Energiförbrukning | 1 kWh/1000h |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Vikt | 0,019 kg |
| Bredd | 24 mm |
| Energiförbrukning | 1 kWh/år |
| EAN-nr | 7318305694125 |
