LED-Armatur Hide-a-lite Spot Mini VP IP44Vit
Rek. pris 1 103 kr
299 kr
Se priset!
TillbehörLED-Converter Hide-a-lite Jolly Round, Dimbar
329 kr
Spot Mini VP IP44
Vit
299 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Spot Mini VP är en lite LED-armatur med energieffektiv LED-ljuskälla som enkelt kan installeras i ett Flexrör 16 eller i hålmått från 16-20 mm med hjälp av den medföljande fjädern. Armaturen är vacker som dekorbelysning infällt i hyllor och fönsternischer i offentlig och privat miljö.
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
Spot Mini VP är en lite LED-armatur med energieffektiv LED-ljuskälla som enkelt kan installeras i ett Flexrör 16 eller i hålmått från 16-20 mm med hjälp av den medföljande fjädern. Armaturen är vacker som dekorbelysning infällt i hyllor och fönsternischer i offentlig och privat miljö.
Ansluts till konstantströmskonverter via seriekoppling från plus till minus och leveras med 2m förmonterad kabel. Drivdon ingår ej.
Dokument
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Art.Nr. | 7450284 |
| Effekt/prestanda | 1,2 W |
| Färg | Vit |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Energieffektivitet | A+ |
| Dimbar | Ja |
| Ljuskälla | LED |
| IP-Klassning | IP44 |
| Montering | Infälld |
| Utförande | Spotlight |
| Typ | LED-spot |
| Håltagningsmått | 16-20 mm |
| Material | Aluminium |
| Anslutning | Minikontakt |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Kategori | LED |
| Ström | 350 A |
| Effekt | 350 mA |
| Höjd | 19,5 mm |
| Inbyggnadsdjup | 15 mm |
| Ljusspridningsvinkel | 60 ° |
| Effekt | 1,2 W |
| Diameter | 30 mm |
| EAN-nr | 7392971122212 |

