Plafond Nordlux Kelvis 3-Spot
Nyhet
729 kr

Kelvis 3-Spot
729 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
NordluxBeskrivning
-Enkel och minimalistisk design
-Justerbara lamphuvuden för riktat ljus
-Justerbara lamphuvuden för riktat ljus
Kelvis har en stilren och minimalistisk design med två konformade skärmar som ger ett elegant och grafiskt uttryck. Varje lamphuvud kan lutas och roteras så att du kan rikta ljuset exakt dit du behöver det – perfekt för att framhäva specifika områden eller skapa funktionell belysning i hela rummet.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 2612706003 |
| Färg | Svart |
| Dimbar | Ja |
| Ljuskälla | RetrofitFixture |
| IP-Klassning | IP20 |
| Spänning | 230 V |
| Material | Metall |
| Serie | Kelvis |
| Typ | Plafond |
| Sockel | GU10 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Användningsområde | Inomhus |
| Höjd | 250 mm |
| Längd | 680 mm |
| Djup | 120 mm |
| EAN-nr | 5704924027321 |





