Skensystem Nordlux Explor link 1 Spot
Nyhet
fr.219 kr
Välj variant

Explor link 1 Spot
219 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
NordluxBeskrivning
-Passar Nordlux Link-system
-Minimalistisk och klassisk design
-Minimalistisk och klassisk design
Explore-serien är en elegant lampserie med en enkel och strömlinjeformad design. Det flexibla vridbara lamphuvudet avger ett exakt ljus som kan riktas dit där du behöver det. Passar Nordlux Link-systemet där den snabbt och smidigt kan installeras och flyttas.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Färg | Svart, Vit |
| Dimbar | Ja |
| Ljuskälla | RetrofitFixture |
| IP-Klassning | IP20 |
| Spänning | 230 V |
| Material | Metall |
| Serie | Explorlink |
| Typ | Skensystem |
| Sockel | GU10 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Användningsområde | Inomhus |
| Höjd | 140 mm |
| Längd | 55 mm |
| Bredd | 55 mm |
| Djup | 80 mm |

