Spotlight Astro Aqua trippel rundMatt Vit
5 120 kr

Aqua trippel rund
Matt Vit
5 120 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Aqua trippel är en belysning från Astro med tre ställbara spotlights. Det gör det möjligt att välja ut vilka delar av badrummet som ska belysas, detta skapar en effektiv och spännande ljussättning. Lampan är IP44-klassad.
Varumärke
AstroBeskrivning
Aqua trippel är en belysning från Astro med tre ställbara spotlights. Det gör det möjligt att välja ut vilka delar av badrummet som ska belysas, detta skapar en effektiv och spännande ljussättning. Lampan är IP44-klassad.
Egenskaper
| Varumärke | Astro |
| Art.Nr. | AS1393002 |
| Färg | Vit |
| Sockel | LED GU10 |
| Effekt/prestanda | 6 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Montering | Utanpåliggande |
| Djup | 151 mm |
| Utförande | Spotlight |
| Diameter | 220 mm |
| Höjd | 220 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Aqua |
| Antal Ljuskällor | 3 st |
| Produkttyp | Takspotlight |
| Bredd | 220 mm |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 5038856061536 |
