Spotlight Nordlux Aslak Trippel GU10
fr.849 kr
fr.739 krSpara 13 %Kampanj
Välj variant

Aslak Trippel GU10
739 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Aslak är en snygg och praktisk trippel väggspotlight från Nordlux som kan placeras på olika platser i bostaden och skapa fokus eller mysbelysning beroende på hur den placeras. Ljuskälla ingår ej.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Aslak är en snygg och praktisk trippel väggspotlight från Nordlux som kan placeras på olika platser i bostaden och skapa fokus eller mysbelysning beroende på hur den placeras. Ljuskälla ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Effekt/prestanda | 35 W |
| Antal Ljuskällor | 3 st |
| Färg | Svart, Vit |
| Dimbar | Nej |
| IP-Klassning | IP20 |
| Spänning | 230 V |
| Montering | Utanpåliggande |
| Utförande | Spotlight |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Aslak |
| Sockel | GU10 |
| Typ | Spotlight-skena |
| Effekt | 35 W |
