Spotlight Nordlux Ethan 1-SpotSvart
Rek. pris 439 kr
382 kr
Se priset!

Ethan 1-Spot
Svart
382 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ethan är en serie utanpåliggande fyrkantiga spotlights som ger ett behagligt ljus med de medföljande inre reflektorerna. Passar alla GU10-lampor, har extra kabelingångar på två motsatta sidor och kan kopplas ihop (med interna eller externa ledningar).
Varumärke
NordluxBeskrivning
Ethan är en serie utanpåliggande fyrkantiga spotlights som ger ett behagligt ljus med de medföljande inre reflektorerna. Passar alla GU10-lampor, har extra kabelingångar på två motsatta sidor och kan kopplas ihop (med interna eller externa ledningar).
Levereras med två uppsättningar reflektorer i svart och guld att välja mellan.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 2110400103 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Svart |
| Dimbar | Ja |
| IP-Klassning | IP20 |
| Spänning | 240 V |
| Typ | Utanpåliggande Spotlight |
| Material | Aluminium |
| Sockel | GU10 |
| Serie | Ethan |
| Höjd | 11,99 cm |
| Vikt | 0,55 kg |
| Bredd | 10,5 cm |
| Diameter | 10,5 cm |
| EAN-nr | 5704924007040 |


