Spotlight Nordlux Pitcher 2-Spot
Rek. pris 749 kr
fr.659 kr
fr.652 krSänkt pris!
Välj variant

Pitcher 2-Spot
652 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Pitcher har en mjuk, rundad design med ett dolt vippgångjärn som gör att du kan vrida ljuset i alla riktningar. Placera spotlighten i en lång hall eller använd den för att framhäva vissa inredningsdetaljer, t.ex. en gallerivägg.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Pitcher har en mjuk, rundad design med ett dolt vippgångjärn som gör att du kan vrida ljuset i alla riktningar. Placera spotlighten i en lång hall eller använd den för att framhäva vissa inredningsdetaljer, t.ex. en gallerivägg.
Egenskaper
- Mjuk, rundad design
- Dolt tiltgångjärn
- Riktat ljus
- Max watt: 2x50
- Mjuk, rundad design
- Dolt tiltgångjärn
- Riktat ljus
- Max watt: 2x50
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Färg | Svart, Vit |
| Dimbar | Ja |
| IP-Klassning | IP20 |
| Spänning | 230 V |
| Typ | Spotlight |
| Material | Metall |
| Sockel | GU10 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Pitcher |
| Höjd | 116 mm |
| Vikt | 0 kg |
| Bredd | 100 mm |
| Djup | 240 mm |
| Diameter | 100 mm |
