Spotlights Aneta Lumi
1 399 kr
1 125 krSpara 20 %Kampanj

Lumi
1 125 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Spotlights Aneta Lumi takspot har 3 ljuskällor och finns både som rak linje eller på en rund basplatta. Den är i metall och lyser upp varje rum bra. Ljuskällor i LED ingår.
Varumärke
AnetaBeskrivning
Spotlights Aneta Lumi takspot har 3 ljuskällor och finns både som rak linje eller på en rund basplatta. Den är i metall och lyser upp varje rum bra. Ljuskällor i LED ingår.
Egenskaper
| Varumärke | Aneta |
| Art.Nr. | 76612-01 |
| Färg | Vit |
| Sockel | LED |
| Effekt/prestanda | 5 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Spotlights |
| Material | Metall |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Längd | 220 mm |
| Antal Ljuskällor | 3 st |
| Höjd | 110 mm |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 0,9 kg |
| Bredd | 220 mm |
| Serie | Lumi |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Effekt/prestanda | 5 kW |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7041661257993 |
