Taklampa Nordlux Explorer 3-skena
Rek. pris 899 kr
fr.699 kr
Se priset!
Välj variant

Explorer 3-skena
699 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Trevlig och enkel ljusskena med tre spottar. En både snygg och prisvärd lampa som dessutom ger bra belysning.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Trevlig och enkel ljusskena med tre spottar. En både snygg och prisvärd lampa som dessutom ger bra belysning.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Färg | Svart, Vit |
| Dimbar | Nej |
| Ljuskälla | GU10 |
| IP-Klassning | IP20 |
| Spänning | 230 V |
| Typ | Spotlight-skena |
| Material | Metall |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Längd | 480 mm |
| Sensor | Nej |
| Höjd | 165 mm |
| Djup | 165 mm |
