Taklampa Nordlux Fallon 120Vit
Rek. pris 599 kr
419 kr
Se priset!

Fallon 120
Vit
419 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Taklampa Nordlux Fallon 120 är en LED-monterad takspot med integrerade LED-lampor och en 3-stegs Moodmaker-funktion. Dimma mellan 3 olika ljusscener med din vanliga strömbrytare (ej vägg-dimmer).
Varumärke
NordluxBeskrivning
Taklampa Nordlux Fallon 120 är en LED-monterad takspot med integrerade LED-lampor och en 3-stegs Moodmaker-funktion. Dimma mellan 3 olika ljusscener med din vanliga strömbrytare (ej vägg-dimmer).
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 47550101 |
| Effekt/prestanda | 8,5 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Vit |
| Energieffektivitet | F |
| Ljuskälla | LED |
| IP-Klassning | IP20 |
| Spänning | 230 V |
| Montering | Utanpåliggande |
| Utförande | Spotlight |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall |
| Serie | Fallon |
| Sockel | LED Modul |
| Typ | Utanpåliggande Spotlight |
| Djup | 120 mm |
| Diameter | 100 mm |
| Effekt | 8,5 W |
| Vikt | 0,41 kg |
| EAN-nr | 5701581415287 |

