Adapter Hide-A-Lite Stolpe Pave Post 48 mm
203 kr
145 krSpara 29 %Kampanj

Stolpe Pave Post 48 mm
145 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
Adapter för enkelt montage av stolparmaturatur Pave Post på 48mm stolpe.
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Art.Nr. | 7771868 |
| Färg | Svart |
| Diameter | 64 mm |
| Höjd | 59 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 4645 |
| Material | Plast |
| Serie | Pave |
| Produkttyp | Adapter |
| Vikt | 0,033 kg |
| EAN-nr | 7392971147468 |


