Aluminiumprofil Hide-a-lite Art Slim
Rek. pris 378 kr
fr.285 kr
Se priset!
Välj variant

Art Slim
285 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Aluminiumprofil Art Slim från Hide-a-lite är lågbyggande montageprofil med nedsänkta skruvhål. Perfekt för dig som behöver en slät yta som LEDstrippen lätt fäster emot. Profilen har en uppdragen kant på ena sidan som används som stöd när du tejpar fast din LEDstrip. Kan kompletteras med Täcklock Art Slim för ökat skydd, förändrat utseende och ljusbild. Profilen är anpassad för montage i både inne- och utemiljö.
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
Aluminiumprofil Art Slim från Hide-a-lite är lågbyggande montageprofil med nedsänkta skruvhål. Perfekt för dig som behöver en slät yta som LEDstrippen lätt fäster emot. Profilen har en uppdragen kant på ena sidan som används som stöd när du tejpar fast din LEDstrip. Kan kompletteras med Täcklock Art Slim för ökat skydd, förändrat utseende och ljusbild. Profilen är anpassad för montage i både inne- och utemiljö.
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Färg | Aluminium, Svart, Vit |
| Höjd | 6 mm |
| Längd | 2000 mm |
| Material | Aluminium |
| Produkttyp | Tillbehör LED-strip |
| Bredd | 14 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 3825, 3826, 3827 |

