Anslutningskabel Beslag Design Flexy LED CR Micro12
99 kr
89 krSpara 10 %Kampanj

Flexy LED CR Micro12
89 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Anslutningskabel Flexy LED CR Micro12 från Beslag Design är en anslutningssladd till Flexy CR för att kunna koppla belysningen till drivdon.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Anslutningskabel Flexy LED CR Micro12 från Beslag Design är en anslutningssladd till Flexy CR för att kunna koppla belysningen till drivdon.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 97307 |
| Färg | Vit |
| IP-Klassning | IP44 |
| Spänning | 12 V |
| Djup | 10 mm |
| Höjd | 10 mm |
| Längd | 2000 mm |
| Material | Plast |
| Serie | CR |
| Produkttyp | Anslutningskabel |
| Vikt | 0,03 kg |
| Bredd | 10 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7316180005432 |
