Anslutningskit Hide-a-lite LED-strip Neon Top IP67
fr.237 kr
fr.169 krSpara 29 %Kampanj
Välj variant

LED-strip Neon Top IP67
169 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Anslutningskit Hide-a-lite LED-strip Neon Top IP67 är ett anslutningskit LED-strip Neon Top IP67. Innehåller 2 st ändavslut och 2 st ändanslutning för kabel, 2 m gummikabel (svart) samt en tub med 10 ml silikon.
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
Anslutningskit Hide-a-lite LED-strip Neon Top IP67 är ett anslutningskit LED-strip Neon Top IP67. Innehåller 2 st ändavslut och 2 st ändanslutning för kabel, 2 m gummikabel (svart) samt en tub med 10 ml silikon.
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Färg | Svart |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 24 V |
| Material | Silikon |
| Serie | Neon |
| Produkttyp | Tillbehör LED-strip |
| Anslutning | RGB, Singelfärg |
| Vikt | 0,08, 0,16 kg |
