Bländskydd Beslag Design TWIG XA-2000
309 kr
247 krSpara 20 %Kampanj
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bländskydd TWIG XA-2000 från Beslag Design är ett bländskydd som kan kapas till önskad längd och passar i LED-profilen Twig Xa.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Bländskydd TWIG XA-2000 från Beslag Design är ett bländskydd som kan kapas till önskad längd och passar i LED-profilen Twig Xa.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 973462 |
| Färg | Opal |
| Djup | 10 mm |
| Höjd | 3,5 mm |
| Längd | 2000 mm |
| Material | Plast |
| Serie | TWIG |
| Produkttyp | Bländskydd |
| Vikt | 0,07 kg |
| Bredd | 10 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7316180005210 |



