Bländskydd Hide-a-lite Cap Scout G2 XS
Rek. pris 377 kr
238 kr
Se priset!

Cap Scout G2 XS
238 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bländskydd av pulverlackerad plåt till strålkastare Scout G2. Skärmar av och ökar avbländningen. Monteras enkelt på armaturen med medföljande skruvar. Tillbehör för Scout G2 XS och Scout G2 Sign 50 XS.
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
Bländskydd av pulverlackerad plåt till strålkastare Scout G2. Skärmar av och ökar avbländningen. Monteras enkelt på armaturen med medföljande skruvar. Tillbehör för Scout G2 XS och Scout G2 Sign 50 XS.
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Art.Nr. | 7768008 |
| Färg | Svart |
| Höjd | 78 mm |
| Längd | 148 mm |
| Material | Stål |
| Serie | Scout G2 |
| Produkttyp | Tillbehör Strålkastare |
| Vikt | 0,325 kg |
| Bredd | 90 mm |
| EAN-nr | 7392971146171 |


