Clips Hide-a-lite Neon Top IP67 15 st
237 kr/frp
169 kr/frpSpara 29 %Kampanj

Neon Top IP67 15 st
169 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Clips Hide-a-lite Neon Top IP67 15 st är monteringsclips i rostfritt stål för uppfästning av LED-strip Neon Top, 15-pack.
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
Clips Hide-a-lite Neon Top IP67 15 st är monteringsclips i rostfritt stål för uppfästning av LED-strip Neon Top, 15-pack.
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Art.Nr. | 7507417 |
| Färg | Rostfritt Stål |
| Spänning | 24 V |
| Höjd | 13 mm |
| Längd | 20 mm |
| Material | Rostfritt stål |
| Serie | Neon |
| Produkttyp | Tillbehör LED-strip |
| Vikt | 0,04 kg |
| Bredd | 17 mm |
| EAN-nr | 7392971141817 |
