Dekorram Hide-a-lite I/II Ø85 Vit
Rek. pris 230 kr
fr.112 kr
Se priset!
Välj variant

I/II Ø85 Vit
112 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Dekorram I/II Ø85 Vit från Hide-a-lite är en dekorationsram för downlights som gör om din runda armatur till en fyrkantig. Den är anpassad för armaturer med maximal håltagning Ø85mm.
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
Dekorram I/II Ø85 Vit från Hide-a-lite är en dekorationsram för downlights som gör om din runda armatur till en fyrkantig. Den är anpassad för armaturer med maximal håltagning Ø85mm.
Denna dekorram finns i flera utföranden.
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Färg | Vit |
| Produkttyp | Dekorram |
| Material | Aluminium |
| Bredd | 115 mm |
| Höjd | 3 mm |
| Diameter | 85 mm |
| Längd | 115, 220, 325 mm |
| Utförande | 2-Fack, 3-Fack |

