Dekorram I Hide-a-lite för Downlights
Rek. pris 155 kr
fr.119 kr
Se priset!
Välj variant

för Downlights
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Dekorationsram från Hide-a-lite för downlights, gör om din runda armatur till en fyrkantig, skapar nya utseenden eller grupperar två till tre armaturer. Få en enhetlig installation i taket med armaturer för olika ändamål. Passar armaturer som har max 85 mm håltagning och 96 mm ytterdiameter.
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
Dekorationsram från Hide-a-lite för downlights, gör om din runda armatur till en fyrkantig, skapar nya utseenden eller grupperar två till tre armaturer. Få en enhetlig installation i taket med armaturer för olika ändamål. Passar armaturer som har max 85 mm håltagning och 96 mm ytterdiameter.
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Färg | Svart |
| Produkttyp | Tillbehör downlights |
| Material | Aluminium |
| Bredd | 115 mm |
| Höjd | 3 mm |
| Håltagningsmått | 97-100 mm, 97-105 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 3780, 3781, 3782 |
| Djup | 115, 220, 325 mm |
