Dosplåt Hide-a-lite Svart
Rek. pris 387 kr
244 kr
Se priset!

Svart
244 kr
Förväntas åter i lager 2026-05-18
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Dosplåt Hide-a-lite Svart är ett tillbehör för strålkastararmaturer. Använd för kopplingsdosa vid flera armaturer.
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
Dosplåt Hide-a-lite Svart är ett tillbehör för strålkastararmaturer. Använd för kopplingsdosa vid flera armaturer.
Dosplåt kan användas för att koppla samman flera armaturer tex vid höga stolphöjder. Kan kombineras med tillbehören Stolptopp Linjär, Hörnfäste, Montageplåt och Stolpfäste.
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Art.Nr. | 7767549 |
| Färg | Svart |
| Höjd | 2 mm |
| Längd | 250 mm |
| Material | Stål |
| Serie | Scout G2 |
| Produkttyp | Tillbehör Strålkastare |
| Vikt | 0,64 kg |
| Bredd | 200 mm |
| EAN-nr | 7392971146300 |



