Drivdon Beslag Design Triac Micro24 Dimbar
fr.705 kr
fr.564 krSpara 20 %Kampanj
Välj variant

Triac Micro24 Dimbar
564 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Drivdon Beslag Design Triac Micro24 Dimbar är ett drivdon som är dimbart på primärsidan, exempelvis för vriddimmer på väggen. Detta drivdon har en 3000 mm lång anslutningskabel.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Drivdon Beslag Design Triac Micro24 Dimbar är ett drivdon som är dimbart på primärsidan, exempelvis för vriddimmer på väggen. Detta drivdon har en 3000 mm lång anslutningskabel.
Övrigt
- 12 V och klarar upp till 25 W
- 6 st Micro24-anslutningar
- 12 V och klarar upp till 25 W
- 6 st Micro24-anslutningar
Recensioner
PeterVerifierad köpare
för 1 år sedanSupernöjd över produkten. Behövdes för LED belysning som vi också köpte.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Grå |
| Effekt/prestanda | 25, 50 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabellängd | 3 m |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Drivdon |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| Spänning | 12, 24 V |
| Djup | 30, 32 mm |
| Höjd | 30, 32 mm |
| Längd | 128, 184 mm |
| Vikt | 0,11, 0,24 kg |
| Bredd | 52, 61 mm |
