Drivdonsfäste Hide-a-lite DIN
Rek. pris 269 kr
105 kr
Se priset!

DIN
105 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Fjädrande klämfäste (47-90mm) framtaget för montage av vår populära Jolly-serie direkt på DIN-skena, passar även de flesta av våra övriga drivdon. Ett Installationsvänligt och smidigt sätt att organisera alla drivdon i din elcentral helt utan verktyg.
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
Fjädrande klämfäste (47-90mm) framtaget för montage av vår populära Jolly-serie direkt på DIN-skena, passar även de flesta av våra övriga drivdon. Ett Installationsvänligt och smidigt sätt att organisera alla drivdon i din elcentral helt utan verktyg.
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Art.Nr. | 7910180 |
| Färg | Vit |
| Produkttyp | Utanpåliggande |
| Bredd | 114 mm |
| Höjd | 54 mm |
| Djup | 39 mm |
| EAN-nr | 7392971131047 |


