Fäste Hide-a-lite Aluminium 2 st
Rek. pris 342 kr
249 kr
Se priset!

Aluminium 2 st
249 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Fäste Aluminium 2 st från Hide-a-lite är aluminiumfästen som passar till Hide-a-lites stora sortiment av aluminiumprofiler.
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
Fäste Aluminium 2 st från Hide-a-lite är aluminiumfästen som passar till Hide-a-lites stora sortiment av aluminiumprofiler.
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Art.Nr. | 7501311 |
| Färg | Aluminium |
| Djup | 50 mm |
| Höjd | 8 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Produkttyp | Tillbehör |
| Bredd | 15 mm |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7392971125565 |
