Fäste Hide-a-lite Canalis KBB 2-pack
131 kr
79 krSpara 40 %Kampanj

Canalis KBB 2-pack
79 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Fäste från Hide-a-lite för montage av armaturer direkt under kanalskenor typ KBA och KBB. Säljs i 2-pack.
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
Fäste från Hide-a-lite för montage av armaturer direkt under kanalskenor typ KBA och KBB. Säljs i 2-pack.
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Art.Nr. | 7214830 |
| Färg | Vit |
| Material | Metall |
| Bredd | 27 mm |
| Höjd | 71 mm |
| Djup | 55 mm |
| EAN-nr | 7392971137865 |


