Fäste Hide-a-lite Profil Micro Clips U 2 st
Rek. pris 93 kr/frp
55 kr/frp
Se priset!

Profil Micro Clips U 2 st
55 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Fäste Profil Micro Clips U 2 st från Hide-a-lite är monteringsclips i rostfritt stål för uppfästnning av Micro U-profil.
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
Fäste Profil Micro Clips U 2 st från Hide-a-lite är monteringsclips i rostfritt stål för uppfästnning av Micro U-profil.
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Art.Nr. | 7502944 |
| Färg | Borstat Stål |
| Djup | 15 mm |
| Höjd | 3 mm |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Produkttyp | Tillbehör |
| Bredd | 2 mm |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7392971130347 |
