Frontring Hide-a-lite Heatspot G2 3-pack
Rek. pris 248 kr
fr.159 kr
Se priset!
Välj variant

Heatspot G2 3-pack
159 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Frontring Heatspot G2 3-pack från Hide-a-lite gör att du enkelt kan byta färg på frontringen på din Heatspot G2. De passar till E-nr 7474366 och 7474367.
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
Frontring Heatspot G2 3-pack från Hide-a-lite gör att du enkelt kan byta färg på frontringen på din Heatspot G2. De passar till E-nr 7474366 och 7474367.
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Färg | Blank Mässing, Svart |
| Produkttyp | Tillbehör |
| Material | Aluminium |
| Antal (st/frp) | 3 st/frp |
| Höjd | 10 mm |
| Vikt | 0,009 kg |
| Diameter | 25 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 3718, 3719 |
