Gavel Hide-a-lite Dual Aluminium
Rek. pris 402 kr
205 kr
Se priset!

Dual Aluminium
205 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Gavel Dual Aluminium från Hide-a-lite passar till Hide-a-lites aluminiumprofil Dual. Levereras i 2-pack.
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
Gavel Dual Aluminium från Hide-a-lite passar till Hide-a-lites aluminiumprofil Dual. Levereras i 2-pack.
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Art.Nr. | 7501310 |
| Färg | Aluminium |
| Djup | 3 mm |
| Höjd | 30 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Produkttyp | Tillbehör |
| Bredd | 18 mm |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7392971125558 |
