Gavel Hide-a-lite Maxi U-Profil Aluminium 2 st
Rek. pris 789 kr/frp
415 kr/frp
Se priset!

Maxi U-Profil Aluminium 2 st
415 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Gavel Maxi U-Profil Aluminium 2 st från Hide-a-lite passar till Hide-a-lites profil Maxi U. Levereras i 2-pack.
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
Gavel Maxi U-Profil Aluminium 2 st från Hide-a-lite passar till Hide-a-lites profil Maxi U. Levereras i 2-pack.
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Art.Nr. | 7502175 |
| Färg | Aluminium |
| Djup | 2 mm |
| Höjd | 30 mm |
| Serie | Maxi |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Produkttyp | Tillbehör |
| Bredd | 30 mm |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7392971127705 |
