Gavel Hide-a-lite Micro U-Profil Plast 2 st
Rek. pris 107 kr/frp
49 kr/frp
Se priset!

Micro U-Profil Plast 2 st
49 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Gavel Micro U-Profil Plast 2 st från Hide-a-lite som passar Hide-a-lites profil Micro U. Levereras i 2-pack.
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
Gavel Micro U-Profil Plast 2 st från Hide-a-lite som passar Hide-a-lites profil Micro U. Levereras i 2-pack.
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Art.Nr. | 7502942 |
| Färg | Grå |
| Djup | 4 mm |
| Höjd | 12 mm |
| Serie | Micro |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Produkttyp | Tillbehör |
| Bredd | 6 mm |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7392971130354 |
