Gavel Hide-a-lite Stair Aluminium
Rek. pris 516 kr
265 kr
Se priset!

Stair Aluminium
265 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Gavel Stair Aluminium från Hide-a-lite passar till Hide-a-lites aluminiumprofil Stair. Levereras i 2-pack.
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
Gavel Stair Aluminium från Hide-a-lite passar till Hide-a-lites aluminiumprofil Stair. Levereras i 2-pack.
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Art.Nr. | 7501304 |
| Färg | Aluminium |
| Djup | 2 mm |
| Höjd | 25 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Stair |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Produkttyp | Tillbehör |
| Bredd | 55 mm |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7392971125497 |
