Honeycomb Hide-a-lite Focus Track GU10
Rek. pris 188 kr
135 kr
Se priset!

Focus Track GU10
135 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Honeycomb Hide-a-lite Focus Track GU10 är ett bikakeraster till Focus Track GU10. Bikakeraster som avskärmar ljuset sidledes i alla riktningar och ökar avbländningen, ger ett mjukt ljus utan hårda skuggor. Passar med ljuskällor som har höjd 53,5-58 mm.
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
Honeycomb Hide-a-lite Focus Track GU10 är ett bikakeraster till Focus Track GU10. Bikakeraster som avskärmar ljuset sidledes i alla riktningar och ökar avbländningen, ger ett mjukt ljus utan hårda skuggor. Passar med ljuskällor som har höjd 53,5-58 mm.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Art.Nr. | 7403045E |
| Färg | Svart |
| Produkttyp | Tillbehör Spotlight |
| Material | Aluminium |
| Bredd | 50 mm |
| Längd | 50 mm |
| Serie | Focus Track GU10 |
| Höjd | 3 mm |
| Diameter | 50 mm |
| EAN-nr | 7392971141510 |

