Ingjutningshylsa Hide-a-lite Decklight Super
Rek. pris 259 kr
fr.99 kr
Se priset!
Välj variant

Decklight Super
99 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
Ingjutningshylsa Decklight Super från Hide-a-lite är en ingjutningshylsa till Decklight Super 230V.
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Färg | Svart |
| IP-Klassning | IP45 |
| Produkttyp | Infällnadsbelysning |
| Material | Aluminium |
| Bredd | 34, 45 mm |
| Höjd | 71, 92 mm |
| Vikt | 0,04, 0,076 kg |



