Konverter Hide-a-lite Micro MD FDIM
Rek. pris 1 034 kr
fr.329 kr
Se priset!
Välj variant

Micro MD FDIM
329 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Fasdimringsbar konverter för konstantström som går att ljusreglera med vanliga standard vrid/tryck-dimrar för fram- och bakkantsstyrning. Slimmat format för montage i apparatdosa med extra utrymme eller tillsammans med armaturen i Spot Guard Gles.
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
Fasdimringsbar konverter för konstantström som går att ljusreglera med vanliga standard vrid/tryck-dimrar för fram- och bakkantsstyrning. Slimmat format för montage i apparatdosa med extra utrymme eller tillsammans med armaturen i Spot Guard Gles.
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Färg | Vit |
| IP-Klassning | IP20 |
| Håltagningsmått | 46 mm |
| Material | Plast |
| Anslutning | Skruvplint |
| Bredd | 37 mm |
| Höjd | 21 mm |
| Spänning | 230 V |
| Dimbar | Ja |
| Modell | 350mA, 700mA |
