Kopplingsbox Hide-a-lite 6-vägs
Rek. pris 350 kr
107 kr
Se priset!

6-vägs
107 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
6-vägs kopplingsbox för 350mA och 700mA seriekoppling. Ger snabb och enkel installation.
Dokument
Recensioner
Tobias RVerifierad köpare
för 5 år sedanGör sitt jobb.
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Art.Nr. | 7980466 |
| Färg | Svart |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Kopplingsbox |
| Bredd | 35 mm |
| Längd | 52 mm |
| Höjd | 17 mm |
| EAN-nr | 7392971122595 |

