L-anslutning Hide-a-lite LiteTrac 1-Fas Inner
Rek. pris 265 kr
fr.95 kr
Se priset!
Välj variant

LiteTrac 1-Fas Inner
95 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

L-anslutning till skensystem LiteTrac från Hide-a-lite. LiteTrac är ett skensystem som passar 1-fasprodukter i Focus- och Comfort-serien från Hide-a-lite.
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
L-anslutning till skensystem LiteTrac från Hide-a-lite. LiteTrac är ett skensystem som passar 1-fasprodukter i Focus- och Comfort-serien från Hide-a-lite.
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Färg | Svart, Vit |
| Anslutning | Skruvplint |
| Bredd | 104 mm |
| Serie | LiteTrac |
| Höjd | 18 mm |
| Djup | 104 mm |
| Produkttyp | L-anslutning |
