L-Skarv Hide-a-lite Aluminium
Rek. pris 205 kr
105 kr
Se priset!

Aluminium
105 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

L-skarv Aluminium från Hide-a-lite är en passar till Hide-a-lites stora sortiment av aluminiumprofiler.
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
L-skarv Aluminium från Hide-a-lite är en passar till Hide-a-lites stora sortiment av aluminiumprofiler.
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Art.Nr. | 7501291 |
| Färg | Aluminium |
| Höjd | 2 mm |
| Längd | 30 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Produkttyp | Tillbehör |
| Bredd | 12 mm |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7392971125374 |
